شرکت اسمارت تودی ، در سال 1395 با هدف مجهز کردن منازل و اماکن اداری و تجاری به سیستم های هوشمند با کمترین هزینه و به منظورایجاد محیطی امن و آرام برای هموطنان عزیز تأسیس گردید.

اسمارت تودی به عنوان یک شرکت پیشرو با بهره ‌گیری از فناوری‌های نوین و به روز دنیا جهت هوشمند سازی منازل و اماکن اداری و تجاری ، از روش‌های بی‌سیم و بدون نیاز به تغییرات در سیم‌کشی ساختمان ها استفاده می‌کند.

هدف ما در شرکت، ارائه‌ی سامانه‌های هوشمندسازی ساختمان است که بتواند به صورت یکپارچه و هماهنگ عمل کنند و تجربه‌ی منحصربه‌فردی را به ساکنان و مدیران ساختمان‌ها ارائه دهد. با بهره‌گیری از این سامانه‌ها، کنترل و مدیریت تجهیزات مختلف ساختمان، از جمله نورپردازی، سیستم‌های حفاظتی، سیستم‌های گرمایش و سرمایش، تهویه مطبوع و سایر تجهیزات الکترونیکی هوشمندانه صورت‌ ‌گیرد.

همچنین به عنوان واردکننده مستقیم سیستم های هوشمند ، با برخورداری از کادر فنی مجرب در امر تجارت با تولیدکنندگان برتر جهان در سیستم های هوشمند بی سیم ، توانسته‌ایم محصولات با کیفیت و نوآورانه را با قیمت مناسب به مشتریان ارائه دهیم.

کادر فنی اسمارت تودی، با تجربه چندین ساله در مشاوره دادن و نصب سیستم های هوشمند بیسیم و باسیم  جهت اجرای بهینه و سازگار با نیازهای هر پروژه، همواره در خدمت شما مشتریان عزیر میباشد.

اسمارت تودی با فلسفه‌ی کاهش مصرف انرژی و حفظ محیط زیست در جهت بهبود هزینه ها جاری  و استفاده‌ی آسان برای کاربران محصولات خود را عرضه میدارد.

این شرکت متعهد است همواره در جهت ارتقاء سیستم های هوشمند سازی ساختمان‌ در صنعت ای او تی (IOT) با ارائه‌ی راهکارهای عملی و قابل اعتماد به روز ، مشتریان خود را در بهبود کارایی سیستم های هوشمند ساختمان همراهی ‌کند.

هدف ما، ایجاد یک زندگی هوشمند و پایدار در جوامع شهری است.